Opinie oraz rekomendacje

 

Szanowni Klienci,

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczenia usług, zachęcamy do podzielania się  z nami Państwa opinią i uwagami . Przekazane rekomendacje będą cennymi informacjami, które pomogą nam rozwijać nasz zakład pogrzebowy, i jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych klientów


Wystaw opinię

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

 
 
*Opinie można również przesłać na adres biuro@elegia-pogrzeby.pl

Szanowni Państwo,
Wraz z całą rodziną chciałabym serdecznie podziękować za organizację ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Wykazali się Państwo pełnym profesjonalizmem jak i serdecznością oraz wsparciem. Jeszcze raz gorąco dziękuję.

J.D

W imieniu całej rodziny i własnym chciałbym bardzo gorąco podziękować za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych jak również za bardzo sprawne i profesjonalne załatwienie formalności we wszystkie czynności godnego spoczynku mojego męża. Jeszcze raz gorąco dziękuję żona wraz z dziećmi.

Pieńkowska

Szanowni Państwo,
 
Pragnę wyrazić swoje podziękowanie za Państwa wsparcie w tych trudnych, w zasadzie najtrudniejszym chwilach, jakich doświadczyłam po raz pierwszy w swoim życiu. W maju niespodziewanie straciłam swojego ukochanego Tatę. Wszystko co się działo, było bardzo bolesnym dla mnie i mojej rodziny doświadczeniem, pełnym łez, niepokoju i stresu. W takich chwilach docenia się wsparcie i obecność najbliższej rodziny ale także obdarza zaufaniem wybrany zakład pogrzebowy odpowiedzialny za zorganizowanie, oprawę pogrzebu, i dopięcie wszelkich formalności. Dzisiaj, choć ból i tęsknota nadal towarzyszą mi na każdym kroku, to także mam poczucie zadowolenia. Zadowolenia z tego, iż godnie pochowałam swojego Ojca. Uczucie to towarzyszyć mi będzie do końca życia, dlatego dziękuje za dopilnowanie szczegółów organizacyjnych, wszelkich formalności(ZUS) jak i całej oprawy – tu mam na myśli między innymi elegancki samochód, i odpowiednio do uroczystości ubranych i wyglądających pracowników Państwa firmy. Wszystko co mogliśmy zrobić w tym dniu dla mojego Taty, zostało przeprowadzone i zorganizowane na najwyższym poziomie. Dokonałam właściwego wyboru obdarzając zaufaniem Zakład Pogrzebowy Elegia. Pragnę podkreślić, że w takich chwilach warto dokonywać tak trafnych wyborów, bo to co robimy żegnając zmarłą osobę jest zarazem zamknięciem pewnego etapu także naszego życia. Warto pozostać z pozytywnymi emocjami i przekonaniem że ten etap zakończył się z wielką klasą, zwieńczony ceremonią pogrzebową która pozostanie wspomnieniem jakiego czlowieka przychodzi nam żegnać – Mój Tata był wspaniałym człowiekiem.

B.B - Nowak